ARTECH-STAV s.r.o.

isover1.jpeg

ISOVER

Poslať na E-mail


icon_star.png icon_mail.png icon_p.png

Na Slovensku je ISOVER zastúpený Divíziou ISOVER, spoločnosti Saint-Gobain Construction Products, s.r.o., so sídlom v Bratislave. Súčasťou spoločnosti sú aj divízie Rigips - www.rigips.sk, PAM a Weber - www.weber-terranova.sk.

ISOVER prevádzkuje jednu fabriku na výrobu stavebných izolácií z expandovaného polystyrénu v Trnave, a tri distribučné sklady v Bratislave, Ružomberku a Prešove. Od roku 2009, kedy ISOVER prebral výrobu expandovaného polystyrénu od sesterskej divízie Rigips, stal sa výrobcom s najširším sortimentom tepelných, akustických a protipožiarnych izolácií na slovenskom trhu združených pod jednou značkou.
Ponuka izolačných materiálov značky ISOVER obsahuje výrobky zo sklenej a čadičovej vlny, extrudovaného polystyrénu Styrodur C a tiež izolácie z expandovaného polystyrénu EPS.
 
Okrem tradičných výrobkov určených na izoláciu fasád, šikmých a plochých striech, podláh, stropov, stien, podhľadov a potrubných rozvodov nájdete v ponuke ISOVERu tiež unikátne fólie ISOVER Vario s premenlivým difúznym odporom, lepiace a tesniace pásky, tmely a pod.
 
Spoločnosť ISOVER s celosvetovou pôsobnosťou, vyvíja a predáva izolačné materiály v tej najvyššej kvalite už od roku 1936. ISOVER, divízia izolačných materiálov francúzskeho koncernu Saint-Gobain, založeného v roku 1665 vo Francúzsku, je najväčší výrobca tepelných, akustických a protipožiarnych izolácií s pôsobnosťou a výrobnými závodmi po celom svete.

Produkty z minerálnej vlny a XPS:

- Podkrovie
- Priečky a predsadené steny
- Fasády - obvodné steny
- Ploché strechy
- Podlahy
- Technické izolácie
- Extrudovaný polystyrén

Produkty EPS:
- ISOVER eps GREYWALL
- ISOVER eps 70F
- ISOVER eps 1005, 1505, 200S
- ISOVER eps ISO-ROOF
- ISOVER eps PERIMETER
- ISOVER eps SOKLOVÁ DOSKA
- ISOVER eps DRENÁŽNA DOSKA
- ISOVER eps FLOOR 4000, 5000
- Rigitherm - vnútorné zateplenie

 

Kontaktný formulár

Chcete nakúpiť lacno stavebný materiál, alebo potrebujete poradiť ohľadom produktov z našej ponuky? Zavolejte nám, alebo vyplňte následujúci formulár a my sa Vám čo najskôr ozveme.

Potrebujete poradiť?

V tejto oblasti Vám rád odborne poradí a pomôže:

Top