ARTECH-STAV s.r.o.

austrotherm.jpg

AUSTROTHERM

Poslať na E-mail


icon_star.png icon_mail.png icon_p.png

Austrotherm s.r.o. je špecialista na vysokokvalitnú tepelnú a zvukovú izoláciu zameranú na budúcnosť. Ako dcérska firma známeho a jediného rakúskeho výrobcu tepelnoizolačných materiálov EPS a XPS, fasádnych profilov a výrobkov pre dobudovanie interiérov si zakladá na konzekventnom posudzovaní kvality a inovácií. 

Pre každú časť stavby ponúka Austrotherm optimálne riešenie zateplenia: pre základy, pivnicu, obvodové pivničné steny, sokel, pre stropné dosky aj v podobe izolácie proti krokovému hluku, izolácie do interiérov, tepelnú izoláciu tepelných mostov, stien, plochej a šikmej strechy. 
 
Výrobky: EPS, XPS, fasádne profily, Uni-platňa, PE penové fólie 
 
EPS (expandovaný polystyrén) je tepelnoizolačný materiál, ktorý sa za dlhé roky osvedčil na zateplenie striech, stien, stropov a podláh v obytných budovách a iných objektoch. 
 
Ružový XPS (extrudovaný polystyrén) je dôležitý tam, kde je tepelnoizolačný materiál vystavený extrémnemu namáhaniu tlakom a vlhkom. 
 
Austrotherm fasádne profily skrášlia každú fasádu, teda aj budovu. Austrotherm Uni-platňa sa používa v interiéri, v sanitárnych priestoroch, v priestoroch s vlhkou a mokrou prevádzkou. Austrotherm PE penové fólie nachádzajú mnohostranné využitie v podobe izolácie proti krokovému hluku a tepelnej izolácie a v kašírovanej podobe sa dajú použiť aj na izoláciu proti vlhkosti. 
 
- Austrotherm EPS
- Austrotherm XPS
- Austrotherm Fasádne profily
- Austrotherm Uni-platňa
- Austrotherm PE penové fólie

 

Kontaktný formulár

Chcete nakúpiť lacno stavebný materiál, alebo potrebujete poradiť ohľadom produktov z našej ponuky? Zavolejte nám, alebo vyplňte následujúci formulár a my sa Vám čo najskôr ozveme.

Potrebujete poradiť?

V tejto oblasti Vám rád odborne poradí a pomôže:

Top