ARTECH-STAV s.r.o.

opoczno.jpg

OPOCZNO

Poslať na E-mail


icon_star.png icon_mail.png icon_p.png

Značka OPOCZNO tvorí a inšpiruje jedinečné a nadčasové kolekcie už viac než 125 rokov. Už celé generácie pracujeme na spokojnosti našich zákazníkov. Talentovaní a a iniciatívni dizajnéri ako aj projektanti realizujú pomocou najmodernejšej technológie spoločne s profesionálmi z oblasti predaja a marketingu misiu značky OPOCZNO - tvorbu trendov a pomoc s využívaním nápadov na pri tvorbe pekných interiérov.

Našou odpoveďou na súčasnú módu je smelý dizajn s jeho bohatým farbami v nových kolekciách. Predĺžený tvar, odvážny dizajn a predovšetkým kolekcie rektifikovaných obkladačiek a dlaždíc sú ďalším dôležitým prelomom v dizajne značky OPOCZNO. Rozvoj a neustále zlepšovanie našich produktov umožňujú tri moderné výrobné závody: Mazovsko, Prímorie a Sliezsko, ale taktiež profesionáli, ktorí sa svojou každodennou prácou pričiňujú k dosahovaniu mnohých úspechov. OPOCZNO predstavuje dnes najsilnejšiu značku na trhu keramických obkladačiek. Svedčí o tom aj jej spoznávanie - až 92%. To je výsledkom nielen bohatej tradície, ale najmä vizitkou popularity našich výrobkov medzi zákazníkmi, ktorí sú v našej hierarchii na prvom mieste. Sme a tvoríme pre tých, ktorí chcú, aby ich súkromný svet vyzeral lepšie.

Kontaktný formulár

Chcete nakúpiť lacno stavebný materiál, alebo potrebujete poradiť ohľadom produktov z našej ponuky? Zavolejte nám, alebo vyplňte následujúci formulár a my sa Vám čo najskôr ozveme.

Potrebujete poradiť?

V tejto oblasti Vám rád odborne poradí a pomôže:

Top