ARTECH-STAV s.r.o.

porfix.jpg

Porfix

Poslať na E-mail


icon_star.png icon_mail.png icon_p.png

PORFIX je komplexný stavebný systém, ktorý je dnes už pojmom pre generácie stavbárov i užívateľov. Neustále prichádza s inováciami, ktoré vylepšujú možnosti stavieb i komfort bývania. Moderný materiál umožňuje prispôsobiť projekt aj tým najneobvyklejším požiadavkám a spĺňa najvyššie kvalitatívne štandardy i ekologické normy.

PORFIX - pórobetón, a. s., Zemianske Kostoľany je spoločnosť s najdlhšou tradíciou výroby pórobetónu na území Slovenska a Čiech. Jej história siaha až do konca 50-tych rokov. Za takmer polstoročie produkcia murovacieho materiálu prekročila objem 12 miliónov metrov kubických. Toto množstvo predstavuje státisíce bytových jednotiek a tisíce občianskych, priemyselných a poľnohospodárskych stavieb.
 
Výrobky našej spoločnosti charakterizujú výborné tepelno-izolačné vlastnosti, nízka objemová hmotnosť, vynikajúce fyzikálno-mechanické vlastnosti, požiarna odolnosť, ľahká opracovateľnosť, vysoká úžitková hodnota, funkčnosť a priaznivá obstarávacia cena.
 
V 90. rokoch sa transformáciou spoločenského vývoja menil aj pohľad na stavebnú činnosť. Otvorením sa novým, progresívnym a náročnejším trhom pristúpila naša spoločnosť k inovácii a diverzifikácii svojho výrobného programu a tým sa prispôsobila novému trendu komplexného prístupu k realizácii stavieb. Tradičný materiál UNIPOL nahradili presné výrobky PORFIX.
 
Spoločnosť dnes vyrába komplexný stavebný systém, ktorý tvoria tvárnice (hladké a s perodrážkou a kapsou) v troch pevnostno-objemových triedach, priečkovky, nosné a samonosné preklady, U-profily, stropné nosníky a stropné vložky. Systém dopĺňa lepidlo PORFIX. 
 
- Tvárnice PORFIX Plus (P2 - 420)
- Tvárnice PORFIX P2 - 480
- Tvárnice PORFIX P4 - 580
- PRIEČKOVKY PORFIX (P2-480)
- U-PROFILY PORFIX (P3-520)
- NOSNÉ PREKLADY
- SAMONOSNé PREKLADY
- STROPNÝ SYSTÉM
- LEPIDLO
 
  • Názov
  • Katalóg
  • Cenník
  • Iné
  • Aktuálny cenník produktov

  • icon_pdf.png
  • doc.png
  • icon_pdf.png

Kontaktný formulár

Chcete nakúpiť lacno stavebný materiál, alebo potrebujete poradiť ohľadom produktov z našej ponuky? Zavolejte nám, alebo vyplňte následujúci formulár a my sa Vám čo najskôr ozveme.

Potrebujete poradiť?

V tejto oblasti Vám rád odborne poradí a pomôže:

Top