ARTECH-STAV s.r.o.

Úvod StavebninyFasádyFasádne obkladyFABRICK

ZAVOLAJTE NÁM:0911 116 129
obklad_farbrick.jpg

FABRICK

Poslať na E-mail


icon_star.png icon_mail.png icon_p.png

Obchodná spoločnosť FABRICK SK, spol. s r. o. pôsobí na trhu so stavebnými materiálmi už viac ako 15 rokov. Našim zákazníkom sa snažíme poskytovať kvalitné služby a poskytovať bohatý sortiment stavebných materiálov, predovšetkým fasádnych lícových tehál.

Špecializujeme sa na predaj a zhotovenie odvetraných a kontaktných zateplených fasád z lícových tehál a pásikov. V našich predajniach v Bratislave, vo Veľkom Mederi a v Trnave nájdete lícové tehly, obkladové pásiky, tehly Klinker, keramické dlažby a kompletný sortiment príslušenstva od významných európskych výrobcov.

Profesionálna realizácia a záruka kvality
Záleží nám na tom, aby sa nami dodávané materiály správne zabudovali, pretože lícové tehly a pásiky sú citlivý materiál, ktorý je potrebné veľmi starostlivo aplikovať a potom ošetriť. Na tieto činnosti školíme realizačné firmy, ktoré dodržiavajú predpísané technologické postupy, používajú odporúčané materiály a ich dlhodobé skúsenosti zaručujú dlhú životnosť, aminimálnu údržbu tehlových fasád. Preto vám môžeme poskytnúť 30-ročnú záruku na mrazuvzdornosť a farebnú stálosť lícových tehál a pásikov.
 
Kvalitné komponenty a služby
 
Na vymurovanie tehlových fasád používame iba najkvalitnejšie maltové zmesi značky quick-mix. Tieto zmesi sa špeciálne vyvíjajú a vyrábajú len pre systémy tehlových fasád a preto ich používaním vám môžeme zaručiť, že vaša tehlová fasáda bude zhotovená dobre a kvalitne.
 

- DESIMPEL - rustikálne lícové tehly a pásiky
- TERCA - lícové tehly a pásiky
- ILUZO - kúzelné lícové tehly
- ABC  KLINKER - klinker tehly
- ABC  KLINKER - neglazované dlažby
- ABC  KLINKER - glazované dlažby
- ABC  KLINKER - obkladové pásiky
- FELDHAUS - klinker pásiky
- FELDHAUS - tehlové dlažby
- NAGYKANIZSA - lícové tehly a pásiky
- Keramické striešky

  • Názov
  • Katalóg
  • Cenník
  • Iné
  • Aktuálny katalóg produktov

  • icon_pdf.png
  • icon_pdf.png
  • icon_pdf.png

Kontaktný formulár

Chcete nakúpiť lacno stavebný materiál, alebo potrebujete poradiť ohľadom produktov z našej ponuky? Zavolejte nám, alebo vyplňte následujúci formulár a my sa Vám čo najskôr ozveme.

Potrebujete poradiť?

V tejto oblasti Vám rád odborne poradí a pomôže:

Top