ARTECH-STAV s.r.o.

baumit.jpg

BAUMIT EPS

Poslať na E-mail


icon_star.png icon_mail.png icon_p.png

Naše poslanie

Pomáhame ľuďom realizovať pekné a zdravé bývanie a spríjemňovať životné prostredie. Inováciou zabezpečujeme vlastný rozvoj a úžitok pre všetkých ľudí. Kvalita, rýchlosť, nadštandardné služby a dlhodobá starostlivosť o zákazníkov napĺňajú poslanie značky Baumit. Hlásime sa k hodnotám, ktoré sú základom na vytvorenie trvalých férových vzťahov s partnermi a verejnosťou. Naše hodnoty Efektívny prístup a dôveryhodnosťEfektívnym prístupom ku každodenným úlohám prispievam k efektívnemu výsledku celého tímu. Pod efektívnym prístupom rozumiem zodpovedne robiť správne veci v správnom čase, čím prispievam k našej dôveryhodnosti smerom k partnerom a mojej dôveryhodnosti smerom ku kolegomDobré vzťahyDobré vzťahy pre nás znamenajú čestné, otvorené, dôveryhodné a transparentné správanie a komunikáciu s cieľom vždy nájsť vzájomne výhodné riešenia, aby sa nám s našimi partnermi dobre, ľahko a s radosťou spolupracovalo.Princípy a morálne pravidláDodržiavame princípy a morálne pravidlá v ekonomickej a sociálnej oblasti, sme vnímaví pre potreby miestnych komunít a zodpovedne pristupujeme k ochrane životného prostredia.Tímová spoluprácaHarmónia medzi záujmom jednotlivca a celku vytvára základ tímovej spolupráce, čo umožňuje dosiahnutie synergie. Jednotlivec organizuje svoju prácu s ohľadom na ciele tímu. Uvedomujeme si jedinečnosť každého člena tímu.

Spoločnosť Baumit – výrobca vysoko kvalitných, spoľahlivých a bezpečných stavebných materiálov používa ako strategický nástroj pre zvyšovanie kvality, spoľahlivosti a bezpečnosti svojich produktov a služieb certifikovaný a koordinovaný systém manažérstva kvality podľa normy EN ISO 9001:2008.

- Povrchové úpravy
- Tepelnoizolačné systémy
- Omietky
- Potery
- Baumacol
- Gala + Betóny
- Murovacie malty
- Univerzálne výrobky

  • Názov
  • Katalóg
  • Cenník
  • Iné
  • Aktuálny cenník produktov

  • icon_pdf.png
  • doc.png
  • icon_pdf.png

Kontaktný formulár

Chcete nakúpiť lacno stavebný materiál, alebo potrebujete poradiť ohľadom produktov z našej ponuky? Zavolejte nám, alebo vyplňte následujúci formulár a my sa Vám čo najskôr ozveme.

Potrebujete poradiť?

V tejto oblasti Vám rád odborne poradí a pomôže:

Top